piątek, 27 czerwca 2014

dziś zakończenie roku szkolnego. nie żeby coś ale nie będę tęsknić za tymi patafianami z klasy. no może za paroma ludźmi ale spoko jeszcze parę lat przed nami (jak zdam)
chyba jedyny plus tego wszystkiego to, to że było pikolo haha
nasz wychowawca otwierał i się połowa rozlała szalenie
ogólnie jestem za tym żeby świadectwa wysłać pocztą
wtedy życie było by łatwiejsze hehe
ogółem chciałam wam dzisiaj przedstawić jak postrzegam świat
w skrócie chodzi o pesymistyczny, optymistyczny czy realistyczny pogląd
ogólnie uważam że każdy z tych wszystkich trzech jest całkiem spoko
ma tam swoje zalety i wady no ale ja preferuje bardziej inny typ
a mianowicie fantastyczny
no bo mamy przeciwieństwo pesymistycznego czyli optymistyczny to czemu nie może być przeciwnieństwo realistycznego? no właśnie hehe
dlatego popieram patrzenie na świat w sposób fantastyczny
a wy jak patrzycie na świat ?
chętnie bym poczytała w komentarzu hehe
dozobaczonka

czwartek, 26 czerwca 2014

Witam (znowu) 
Dziś będzie o moim leniwym dniu
Choć muszę przyznać że był dziś bardzo pracowity
Jak na leniwy dzień
Do szkoły miałam na 10 więc się wyrobiłam
Mieliśmy oglądać film i iść do domu więc całkiem spoko
Tylko że oglądaliśmy jakiegoś horrora a ja się boję hororoów ale przygotowałam się na to
Wziełam słuchawki, telefon, zeszyt i piórnik i od czasu do czasu naśmiewałam się z moich piszczących kolegów (a mówiłam że Scooby Doo to dla nich za wiele) 
Tak serio to oglądali jakiś horororek taki straszny,ugh
Zapewne to pewnie dziwne po co szłam do szkoły na horor którego i tak nie będę oglądać
Odpowiedź jest bardzo fajna: jedzenie
Tak. Jestem człowiekiem leniwym a do tego ubóstwiającym jedzeniem.
Nie rozumiem jak można nie jeść jedzenia. 
Ograniczanie się ? Im więcej spróbuję teraz tym mniej będę miała jutro.
Choć co dzień staram się jeść tyle samo, czyli parę ton niezdrowego jedzenia.
No to w klasie były parę paczek czipsów, jakieś ciastka, rurki z czymś tam (dobrym czymś) i picie.
Niestety po pół godzinie wszystko było już trawienie przez nasze żołądki T-T
Wybrałam też się dzisiaj do Rosmana, ogółem zamiar był taki że chce matowy czarny lakier.
Cóż nie było go więc przeznaczone na niego pieniądze nie mogły się zmarnować więc wstąpiłam do makdonlada. Coś tam sobie kupiłam. Chyba kurczaczkoburgera czy coś. 
Potem poszłam do domciu, oczywiście znowu nie było zupki chińskiej na którą mam ochotę (jakimś przypadkiem codziennie mam na nią ochotę) więc zrobiłam sobie zieloną herbatę.
Jesteście osobami leniwymi? O może tylko kochacie jedzenie, tak jak ja?
Bardzo chętnie bym o tym przeczytała w komentarzach.
Dozobaczenia robaki, oki hehe

środa, 25 czerwca 2014

witam. jestem człowiekiem leniwym choć czasami mam przebłyski i czasami też mam chcice (bardzo czegoś chce np: jedzenie)
ten blog został stworzony aby pokazać wam jak ja patrzę na świat oczami człowieka leniwego.
zapewne wiecie że dużo osób jest leniwych, z różnych powodów typu:
*taki klimat
*z natury
*bo tak
ja nie będę się wdrążać czemu ja jestem taka a nie inna ale jestem i już.
tak zwane ,,bo tak,,
jeśli wy też chcecie przedstawić swój sposób patrzenia na świat (nie koniecznie jako kogoś leniwego, może być np: ktoś z pasją lub ktoś z dużym nosem) to bardzo chętnie poczytam o tym w komentarzach.
hehehe trzymajcie się czy coś