dziś zakończenie roku szkolnego. nie żeby coś ale nie będę tęsknić za tymi patafianami z klasy. no może za paroma ludźmi ale spoko jeszcze parę lat przed nami (jak zdam)
chyba jedyny plus tego wszystkiego to, to że było pikolo haha
nasz wychowawca otwierał i się połowa rozlała szalenie
ogólnie jestem za tym żeby świadectwa wysłać pocztą
wtedy życie było by łatwiejsze hehe
ogółem chciałam wam dzisiaj przedstawić jak postrzegam świat
w skrócie chodzi o pesymistyczny, optymistyczny czy realistyczny pogląd
ogólnie uważam że każdy z tych wszystkich trzech jest całkiem spoko
ma tam swoje zalety i wady no ale ja preferuje bardziej inny typ
a mianowicie fantastyczny
no bo mamy przeciwieństwo pesymistycznego czyli optymistyczny to czemu nie może być przeciwnieństwo realistycznego? no właśnie hehe
dlatego popieram patrzenie na świat w sposób fantastyczny
a wy jak patrzycie na świat ?
chętnie bym poczytała w komentarzu hehe
dozobaczonka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz