Czeeść
Dość długo mnie nie było, z bardzo przykrych powodów:
*jechałam cały dzień autem na wakacje
*spałam do 12-13
*mój mózg nie pracował o tak bardzo południowej godzinie
*nie mogłam podłączyć się do internetu wujka
ale te wszystkie problemy zostały rozwiązane, dzięki jedzeniu
tak sobie jem MIKADO (takie coś jak pocky) i tak sobie myśle może wujek ma nowe hasło do internetu
i się okazało że tak, i teraz znowu mogę być strażnikiem internetów hehe
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz