ten blog został stworzony aby pokazać wam jak ja patrzę na świat oczami człowieka leniwego.
zapewne wiecie że dużo osób jest leniwych, z różnych powodów typu:
*taki klimat
*z natury
*bo tak
ja nie będę się wdrążać czemu ja jestem taka a nie inna ale jestem i już.
tak zwane ,,bo tak,,
jeśli wy też chcecie przedstawić swój sposób patrzenia na świat (nie koniecznie jako kogoś leniwego, może być np: ktoś z pasją lub ktoś z dużym nosem) to bardzo chętnie poczytam o tym w komentarzach.
hehehe trzymajcie się czy coś
O jej Dubi Duba ^-^ ! Jak się cieszę, że mogę dodać pierwszy komentarz, ale dobra dobra czas na moją ocenę tego postu i bloga: no więc *proszę o bębenki* bardzo mi się podoba! I wyczekuje kolejnych postów mój leniuszku ლ(╹◡╹ლ) /Schiro
OdpowiedzUsuń