czwartek, 3 lipca 2014

chciałam wam dzisiaj pokazać bardzo ciekawy filmik który troszkę daję do myślenia
https://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU , spoko tylko 4 minuty
i tak nie macie co robić więc wejdźcie i popaczcie

a tak z innej beczki, są wakacje i w ogóle
każdy chyba gdzieś wyjeżdża a jak nie to zostaje w domku i wypopczywa (oh ale zazdroszczę)
tak spać sobie na hamaku pod drzewkiem mrymry
i jeszcze ktoś przynosi ci koktajl oooooo *-*
dobra,dobra
no to ten moje pytanko do was:
lubicie słońce ?
no ja tam tak nie za bardzo
bo zawsze się męczę o 20% bardziej niż zazwyczaj ugh
takie męczące, i do tego trzeba szukać wiatraka T-T
miłch wakacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz