wtorek, 8 lipca 2014

witajcie. dzisiaj u mnie jest taki cudowny dzień letni. ciągle pada deszcz i wieje wiatr, aż nikt mnie nie wygania z domu hahaha cudownie siedzenie przed laptopem i nic nie robienie
nawet jedzenie mi przynoszą hehe
tak se siedzę i myślę o tym jak będzie wyglądać moja przyszłość i wymyśliłam mianowicie:
zamieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu w bloku. będę mieć dużą kuchnie, wielką lodówkę. będę mieć prysznic w łazience i fajny kibel. w jednym pokoju będę mieszkać ja. będę miała fajne wysokie łóżko, dużo lampek (takich choinkowych i te de) mnóstwo plakatów, będę mieć pokój od strony w której nie ma słońca. moje koty będą miały drugi pokój. będą na ścianach wisiały ich obrazki oraz różne rysunki kotków. będą miały swoje łóżeczka, imiona i będę im dawała jeść oraz będę ich szkoliła na rasowych zabójców i będą wypełniać dla mnie misje.

cudowna przyszłość, wiem hehe
a wy jak ją sobie wyobrażacie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz