dzisiejszy mój leniwy dzień zaczął się nie ciekawie bo obudziło mnie słońce o bosz to było straszne
potem wzięłam mega max długą kąpiel pod prysznicem
po obiedzie pojechałam do babci, tak pojechałam bo komu by się chciało iść na spacer w tak cudowną słoneczną pogodę
odkryłam u babci mój talent do rysunku. fajnie że zapomniała jak mam na imię ok ok
mój zapytajnik do was na dzisiaj to czy wąchaliście kiedyś deszcz? jak tak, to jak on pachnie??
o i jeszcze takie fajne coś: http://bezuzyteczna.pl/im-czlowiek-jest-bardziej-176853
jak coś to potwierdzone info w tym linku jest noms
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz