niedziela, 6 lipca 2014

hej
dzisiejszy mój leniwy dzień zaczął się nie ciekawie bo obudziło mnie słońce o bosz to było straszne
potem wzięłam mega max długą kąpiel pod prysznicem
po obiedzie pojechałam do babci, tak pojechałam bo komu by się chciało iść na spacer w tak cudowną słoneczną pogodę
odkryłam u babci mój talent do rysunku. fajnie że zapomniała jak mam na imię ok ok
nie ma za co, powalająca jakość. nowe zdjęcie? nie. wyprane w perwolu. nie wiem czemu ale mnie to śmieszy. no to co tam jeszcze wam powiem. o moja babcia ogoliła drzewa na ogórku i mogę przez nie przejść posiedzieć na takiej fajnej górce z jakiegoś powodu pogoda się na mnie uwzięła i zaczął padać deszcz, mi to nie przeszkadzało ale chyba widok zmokłego człowieka porusza serce mojej rodziny i za ciągli mnie do domu o bosz ale ja tak kocham deszcz
mój zapytajnik do was na dzisiaj to czy wąchaliście kiedyś deszcz? jak tak, to jak on pachnie??
o i jeszcze takie fajne coś: http://bezuzyteczna.pl/im-czlowiek-jest-bardziej-176853
 jak coś to potwierdzone info w tym linku jest noms

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz